Piedalies, dedzini kalorijas un laimē balvas #BeStimulatedChallenge - Be Stimulated

Piedalies, dedzini kalorijas un laimē balvas #BeStimulatedChallenge

Vasara un jūlijs īpaši ir gada piemērotākais laiks, kad savās ikdienas gaitās doties kājām, iet pārgājienos, skriet skrējienos un vispār būt aktīvam. Kamēr nav pienācis 1. augusts, kad BeStimulated lietotnē būs pieejami mūsu partneru atlaižu piedāvājumi un būs iespēja savas Kaloriju bankā uzkrātās kalorijas tērēt, jūliju pasludinām par Kaloriju bankas uzkrājuma veidošanas mēnesi.

#BeStimulatedChallenge NOTEIKUMI

Sakrāj 5000 kalorijas un piedalies izlozē

Lai krāšana būtu aizraujošāka, aicinām ikvienu BeStimulated lietotāju līdz 31. jūlijam Kaloriju bankas kontā uzkrāt vismaz 5000 kalorijas un ,tikko tas ir paveikts, lietotnes galvenā ekrāna (Today screen) ekrānšāviņu (screenshot) ar tēmturi (hashtag) #BeStimulatedChallenge ievietot savā Facebook vai Instagram laika joslā. Visi lietotāji, kuri korekti būs izpildījuši #BeStimulatedChallenge dalības noteikumus, piedalīsies izlozē par piecām aktivitāšu balvām:

Lidojums ar deltaplānu
Kartinga brauciens 2 personām
Brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem 2 personām
Saulrieta brauciens ar kuģīti pa Daugavu 2 personām
Sup piedzīvojums 2 personām

Jūlija aktīvākajam – specbalva

Papildus tam, lietotājs, kurš tieši jūlija laikā sakrās visvairāk kaloriju un 31. datuma pulksten 22.00 būs mēneša TOP pašā augšgalā saņems balvu – atpūtu SPA divām personām.

Esošie lietotāji arī piedalās

Tie BeStimulated lietotāji, kuri izmanto BeStimulated lietotni pirms jūlija un jau ir uzkrājuši vismaz 5000 kalorijas, var izmantot jau esošo uzkrājumu un piedalīties #BeStimulatedChallenge.

Kam pievērst uzmanību?

Ir vairākas lietas, kam lietotājiem, lai piedalītos izlozē, ir jāpievērš uzmanība.
BeStimulated lietotnē ir jābūt aizpildītai profila informācijai. Incognito lietotāji izlozē nepiedalās.
Facebook un Instagram jādalās ar lietotne sToday ekrānu, kur kreisajā pusē ir redzams kopējais uzkrājums Kaloriju bankā (Calorie bank).
Pareizi jālieto #BeStimulatedChallenge mirkļbirka
Sociālo tīklu profilam jābūt publiski pieejamam

Izloze

Izloze notiks 2. augustā un tiks pārraidīta Facebook tiešraidē. Balvu ieguvēji tiek izziņoti lietotnes sociālo tīklu profilos un konkursa rīkotāji ar viņiem sazināsies personīgi.

Piedalies un dedzini kalorijas #BeStimulatedChallenge