Konkursa “BeStimulated Challenge” noteikumi - Be Stimulated

Konkursa “BeStimulated Challenge” noteikumi

1. Konkursu rīko SIA „Sollers Consulting” (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103520989, juridiskā adrese Rīga, Beberbeķu iela 46, pasta indekss LV-1029)
2. Konkurss norisinās līdz 31.07.2019.
3. Konkurss norisinās Latvijas Republikas teritorijā.
4. Lai piedalītos konkursā, savā viedtālrunī ir jālejupielādē bezmaksas mobilā lietotne “BeStimulated”, jārēģistrējas par lietotāju un jāļauj lietotnei reģistrēt savu ikdienas pārvietošanos ar kājām. Lietotne uzkrāj datus gan par pārvietošanos telpās, gan ārpus tām.
5. Noteiktajā konkursa norises periodā lietotājam “BeStimulated” Kaloriju bankas kontā jābūt uzkrātām vismaz 5000 kcal.
6. Par mērķa sasniegšanu konkursa dalībniekam jāpaziņo savā laika josā Facebook vai Instagram sociālo tīklu platformās, daloties ar BeStimulated lietotnes “Today” ekrāna ekrānšāviņu (Screenshot) un lietojot mirkļbirku (hashtatg) #BeStimulatedChallenge.
7. BeStimulated lietotnē ir jābūt aizpildītai profila informācijai. Incognito lietotāji izlozē nepiedalās.
8. Ekrānšāviņam jābūt publiski pieejamam – tam jābūt ievietotam no publiski pieejama konta.
9. Visi konkursam iesniegtie ekrānšāviņi tiks saglabāti vienotā konkursa rīkotāja datu bāzē un var tikt izmantoti publicitātes materiāliem.
10. Konkursa dalībnieki, kuri noteiktajā laikā ir izpildījuši šī nolikuma prasības, piedalās izlozē, kurā tiek izlozētas 5 balvas:

Lidojums ar deltaplānu
Kartinga brauciens 2 personām
Brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem 2 personām
Saulrieta brauciens ar kuģīti pa Daugavu 2 personām
Sup piedzīvojums 2 personām

11. Izloze notiek 02.08.2019. un tiks pārraidīta Facebook tiešraidē. Balvu ieguvēji tiek izziņoti lietotnes sociālo tīklu profilos un konkursa rīkotāji ar viņiem sazināsies personīgi.
12. Papildu balva lietotnes “BeStimulated” lietotājam, kurš no 1. līdz 31. jūlijam būs lietotnē uzkrājis visvairāk sadedzinātās kalorijas, un lietotnes jūlija mēneša topa (leaderboard) ekrānā 31. jūlijā puksten 22.00 būs pirmajā vietā. Balva – nedēļas nogales atpūta ar Spa procedūrām.
13. Lai piedalītos konkursā, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu.
14. Balvas varēs saņemt “BeStimulated” birojā Rīgā, Kuģu ielā 26-92, iepriekš saskaņojot ierašānās laiku.
15. Konkursa rīkotāji patur tiesības jebkurā brīdī bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šī konkursa noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo spēli (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).
16. Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu.
17. Ja laimētājs neizņem balvu 30 dienu laikā, konkursa rīkotāji patur tiesības laimēto balvu atsavināt no laimētāja un ievietot atpakaļ izlozē.
18. Konkursa dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas.
19. Konkursa organizators neatbild par:
19.1. dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot lietotni;
19.2. sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
19.3. tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskajās ierīceēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
19.4. organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
20. Ar lietotni saistīti darbinieki nekvalificējas balvu izlozei un balvas par mēneša laikā visvairāk uzkrātām kalorijām noteikšanai.
21. Konkursa organizatori saglabā tiesības anulēt balvu izlozes rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības. Kā arī, organizatori saglabā tiesības dzēst dalībnieka reģistrāciju un līdz ar to konkrētā dalībnieka rezultātus, ja atklājas, ka dalībnieks nav ievērojis šajos noteikumos atrunātās prasības.
22. Konkursa organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas konkursa noteikumos, lai nodrošinātu konkursa drošu un godīgu norisi. Konkursa noteikumi un labojumi stājas spēkā no to publicēšanas brīža (mājaslapā www.bestimulated.com)
23. Lietotnes lietošana uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.